Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium
Bethlen - Általános Iskola Bethlen - Gimnázium Bethlen - Keveháza utcai telephely Bethlen - Kincskereső tagiskola
Tanáraink
Közzétételi lista
Ökoiskola

Andromeda Travel

Vida Fitness


Hírek
Szerző: Bethlen Admin @ 2011. november 23. - 15:11 :: 16134 megtekintés :: Bethlen (Általános), Bethlen (Gimnázium), Általános információk

Kérjük Önöket, hogy a fogadóórák gördülékeny lebonyolítása érdekében a kapunál elhelyezett regisztrációs táblázatokban jelentkezzenek pontos időpontra. A sorbanállás elkerülése végett kérjük, hogy a kiválasztott időpontban pontosan jelenjen meg.

Az alábbi táblázatokban találják a fogadóórák beosztását.

Köszönjük együttműködését!
 

 

2011. november 28. hétfő - 17:00-19:00

Bakóné Huba Magdolna és
Uzsoki Petrónia
1.z. osztályfőnök és napközis nevelő fszt. 6.
Dr. Bálint Szabóné Szabó Sarolta és
Nagy Tiborné
4.z. osztályfőnök és napközis nevelő fszt. 7.
Molnár Andrea és
Juhász Éva
3.z. osztályfőnök és napközis nevelő fszt. 8.
Tóth Rozália és Tóth Fanni 2.z. osztályfőnök és napközis nevelő fszt. 5.
Ákosné Vrábel Mária francia nyelv Fszt. francia terem
Dudásné Kass Mária történelem fszt. igazgatóhelyettesi szoba
Szerencsy Nóra biológia Fszt. Biológia szertár
Hargitay Annamária történelem, magyar nyelv és irodalom II. emelet 10.B terme
Gál Ildikó biológia II.emelet 11.B terme
Ugron Ábel történelem; magyar nyelv és irodalom I. emelet 12.A terme
Molnár Lászlóné magyar nyelv, francia nyelv I.emelet 7.A terme
Tarlós Ágnes testnevelés Fszt. tornaterem
Hajnal István matematika I.emelet tanári szoba
Kulcsár Ella matematika; 6.z oszt. főnök I. emelet 6.z terme
Nagy-Tóth Mariann matematika; 5.z oszt. főnök I.emelet 5.z terme
Salamon Kinga matematika II. emelet matematika terem
Kovács Nóra német nyelv I. emelet 7.B terme
Krupanicsné Nagy Katalin angol nyelv I. emelet 8.A terme
Varga Orsolya angol nyelv II. emelet 9.A terme
Sik Margit német nyelv II. emelet 11. A terme
Stimecz Edina ének-zene I. emelet tanári szoba
Illés Áron rajz I. emelet tanári szoba
Orbánné Molnár Enikő matematika, technika technika terem
Borosné Percsy Éva 10. évfolyam felelőse II. emelet 10.A terme
Paszicsnyek János 12. évfolyam felelőse I.emelet "kistanári"
Pálinkás Katalin 9. évfolyam felelőse II. emelet "kistanári"
Cseke Lajosné gyermekvédelmi felelős II. emelet logopédiai szoba

 

2011. november 29. kedd - 17:00-19:00

Stimecz András ének-zene I. emelet zene terem
Sólyom Krisztina német nyelv II. emelet német terem
Nagy Gabriella angol nyelv I. emelet 8.A terme
Pintér Ákos testnevelés fszt. tornaterem
Bánné Gáspár Mária angol nyelv I. emelet 12.A terme
Fóth Gábor rajz I. emelet tanári szoba
Vitáris Balázs magyar nyelv és irodalom II. emelet 11.B terme
Megyesi Klára magyar nyelv és irodalom; történelem fszt. rajz terem
Török Csaba földrajz I. emelet 7.A terme
Boka Hajnal fizika II. emelet fizika előadó
Váczi Éva informatika II. emelet informatika terem
Dr. Némethné Tőke Szilvia gyógytestnevelő fszt. tornaterem
Dunayné Limbek Andrea kémia II. emelet 9.B terme
Cserven Irén 11. évfolyam felelőse II. emelet "kistanári"
Soha József 8. évfolyam felelőse I. emelet "kistanári"
Szilágyi Eszter 7. évfolyam felelőse I. emelet 7 B terme
Paszicsnyek János 12. évfolyam felelőse I. emelet 12.B terme
Biológia Ének Fizika Földrajz
Kémia Matematika Történelem Irodalom
Angol Német Francia Informatika
Testnevelés Társadalomismeret

Elektronikus ellenőrzőkönyv

1. évfolyam 2. évfolyam 3. évfolyam 4. évfolyam
5. évfolyam 6. évfolyam 7. évfolyam 8. évfolyam
9. évfolyam 10. évfolyam 11. évfolyam 12. évfolyam

Ökoiskola

Felvételi információs központ

Iskolai étkezés