Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium
Bethlen - Általános Iskola Bethlen - Gimnázium Bethlen - Keveháza utcai telephely Bethlen - Kincskereső tagiskola
Tanáraink
Közzétételi lista
Ökoiskola

Andromeda Travel

Vida Fitness


Hírek
Szerző: Váczi Éva @ 2012. november 19. - 15:57 :: 12289 megtekintés :: Bethlen (Általános), Bethlen (Gimnázium)

 

Fogadóóra 2012. november 26. hétfő 17:00 - 19:00
Dr.Bálint Szabóné Szabó Sarolta,
Nagy Tiborné
1.z. osztályfőnök és napközis nevelő fszt. 7.
Uzsoky Petrónia 2.z tanító fszt.6.
     
Ákosné Vrábel Mária francia nyelv Fszt. francia terem
Trandakisz-Borbély Zsuzsanna angol nyelv II.emelet 34. 11.B terme
Vitáris Balázs

magyar nyelv

és irodalom

I.emelet 23. 9.B terme
Dr. Gidó Zsolt biológia I.emelet 21. 8.B terme
Ugron Ábel történelem; magyar nyelv és irodalom II.emelet 30. 12.B terme
Molnár Lászlóné magyar nyelv, francia nyelv I.emelet 18. 6.z terme
Kulcsár Ella matematika II.emelet 37. matek terem
Váczi Éva matematika; informatika; 5.z ofő I.emelet 26. 5.z terme
Salamon Kinga  matematika II.emelet 29. 12.A terme
Tarlós Ágnes testnevelés fszt. testnevelő tanári
Orbánné Molnár Enikő technika; napközis nevelő I.emelet 18. 6.z terme
Stimecz Edina ének-zene I. emelet tanári szoba
Borosné Percsy Éva 11. évfolyam felelőse II. emelet 31. 11.A terme
Paszicsnyek János 7. évfolyam felelőse I.emelet "kistanári"
Pálinkás Katalin 10. évfolyam felelőse II. emelet "kistanári"
Cseke Lajosné gyermekvédelmi felelős II. emelet logopédiai szoba

 

Fogadóóra 2012. november 27. kedd 17:00 - 19:00
Tóth Rozália és Tóth Fanni 3.z tanítók fsz. 5.

Juhász Éva

Molnár Andrea

2.z tanító

4.z tanító

fsz.6.

fszt. 8.

Nagy Gabriella angol nyelv I.emelet 23. 9.B terme
Boka Hajnal fizika I.emelet 16. 7.B terme
Kovács Nóra német nyelv I.emelet 17. 8.A terme
Hetzl Andrea biológia II.emelet 35. 10.A terme
Hargitay Annamária magyar nyelv és irodalom; történelem I.emelet 21. 8.B terme
Bánné Gáspár Mária angol nyelv II.emelet 36. 10.B terme
Dudásné Kass Mária

történelem;

ig.helyettes

igazgatóhelyettesi szoba
Török Csaba földrajz I.emelet 15. 7.A terme
Fóth Gábor rajz II.emelet 31. 11.A terme
Nagy-Tóth Mariann matematika; 6.z ofő I.emelet 18. 6.z terme
Hajnal István matematika II.emelet 30. 12.B terme
Őry Eszter testnevelés; gyógytestnevelés testnevelő tanári szoba
Pintér Ákos testnevelés testnevelő tanári szoba
Illés Áron rajz I.emelet tanári szoba
Stimecz András ének-zene I.emelet tanári szoba
Sik Margit német nyelv II.emelet 29.12.A terme
Dunayné Limbek Andrea kémia II.emelet fizika előadó
Sólyom Krisztina német nyelv I.emelet 26. 5.z terme
Megyesi Klára magyar nyelv és irodalom; történelem II.emelet 34. 11.B terme
Krupanicsné Nagy Katalin angol nyelv I.emelet 22. 9.A terme
Paszicsnyek János 7. évfolyam felelőse I.emelet "kistanári"
Cserven Irén 12.évfolyam felelőse II. emelet "kistanári"
Soha József 9.évfolyam felelőse I.emelet internet terem
Bíró Barbara 8.évfolyam felelőse I.emeleti aula

 

Biológia Ének Fizika Földrajz
Kémia Matematika Történelem Irodalom
Angol Német Francia Informatika
Testnevelés Társadalomismeret

Elektronikus ellenőrzőkönyv

1. évfolyam 2. évfolyam 3. évfolyam 4. évfolyam
5. évfolyam 6. évfolyam 7. évfolyam 8. évfolyam
9. évfolyam 10. évfolyam 11. évfolyam 12. évfolyam

Ökoiskola

Felvételi információs központ

Iskolai étkezés