Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium
Bethlen - Általános Iskola Bethlen - Gimnázium Bethlen - Keveháza utcai telephely Bethlen - Kincskereső tagiskola
Webes levelezés
Ökoiskola

Andromeda Travel

Vida Fitness


Hírek
Szerző: Váczi Éva @ 2012. november 16. - 14:53 :: 10655 megtekintés :: Bethlen (Általános), Bethlen (Gimnázium), Matematika
2012. október 12-én (pénteken) megrendezésre került iskolánkban a Bolyai Csapatverseny körzeti fordulója matematikából. A versenyen induló csapatok közül többen is eredményesen szerepeltek.
 
   Díjazott lett a 7. évfolyam egyik csapata: Gáspár Kitti, Kenéz Anna, Kerezsi Zoltán, Puglits János
    Felkészítő tanár: Kulcsár Ella
 
 
További eredmények:
 
A 3. évfolyamon (96 csapat közül):
-       48. hely: Bűvös négyes (Lévai Zsófia; Ország Natasa; Stimecz Georgina; Szatmáry Zoltán)
 
Felkészítő tanár: Tóth Fanni
 
A 4. évfolyamon (98 csapat közül):
-       74. hely: Fantasztikus 4-es (Benedict Soma; Borók Bence; Éliás Bence; Ötvös Kinga)
-       75. hely: Furfangos 4-es (Besenyői Lili; Farkas Bence
Ötvös Petra; Paripás Dávid)
 
Felkészítő tanár: Molnár Andrea
 
Az 5. évfolyamon (100 csapat közül):
- 13. hely: Gumimacik csapat (Antal Karolina Rita; Biacs Bálint; Kiss Franciska; Kovács Kristóf)
 
Felkészítő tanár: Váczi Éva
 
-  93. helyen végzett a Kaktusz csapat (Mogor Ádám; Rajnai Laura; Virágh Bálint; Virágh Máté)
 
A 6. évfolyamon (92 csapat közül):
-      16. hely: Dobókockák csapat (Bajkó András Zsombor; Fehér Fanni Franciska; Stimecz Edina Veronika; Vellai Viktória)
 
Felkészítő tanár: Nagy-Tóth Mariann
 
- 76. hely: Agy-menők csapat (Ország Dávid Barnabás; Pécsi András; Szatmáry Viktória; Várkonyi Sára Piroska)
 
A 7. évfolyamon (39 csapat közül):
-      21. hely: Kornél és a mókusok (Horváth Lili; Kenesei Kornél; Sallai Boglárka; Seidl Anna Isabell)
-      23. hely: Számszabdalók csapat (Bognár Renáta; Csobánczi Máté; Farkas Adrienn; Kovács Márk Alex)
-      26. hely: Four-tuna csapat (Lakatos Dávid Gábor; Langer Pálma Zoé; Pálos Lea; Posztós Katinka Hanga)
 
Felkészítő tanár: Kulcsár Ella
 
-      36. hely: Fiúk a négyzeten csapat (Bedő Martin; Bogácsi Dániel; de Jager Roland
Varga Bálint)
-       39. hely: NÉGY csapat (Bodnár Anna; Literáti Áron; Marián Kinga; Orgyán Kristóf)
 
A 8. évfolyamon (28 csapat közül):
-       16. hely: Négy kicsi agyonmasírozott fasírozott (Jánosi Ábel; Nagy Henrietta Ildikó; Szabó Adél Sarolta; Székely Flóra)
 
Felkészítő tanár: Nagy-Tóth Mariann
 
 
Gratulálunk a szép eredményekhez, és minden induló csapatnak köszönjük a munkáját!
Biológia Ének Fizika Földrajz
Kémia Matematika Történelem Irodalom
Angol Német Francia Informatika
Testnevelés Társadalomismeret

Elektronikus ellenőrzőkönyv

1. évfolyam 2. évfolyam 3. évfolyam 4. évfolyam
5. évfolyam 6. évfolyam 7. évfolyam 8. évfolyam
9. évfolyam 10. évfolyam 11. évfolyam 12. évfolyam

Ökoiskola

Felvételi információs központ

Iskolai étkezés

Képajánló
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
SAM_0472
P1000437