Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium
Bethlen - Általános Iskola Bethlen - Gimnázium Bethlen - Keveháza utcai telephely Bethlen - Kincskereső tagiskola
Tanáraink
Közzétételi lista
Ökoiskola

Andromeda Travel

Vida Fitness


Általános fogadóórák
NÉV NAP ÓRA TANTÁRGY
Ákosné Vrábel Mária kedd 4. francia nyelv
Árvay Gergely hétfő 4. informatika
matematika
Bálint Márta szerda 4. tanító 1.z
Balogh Zsófia hétfő 6. magyar nyelv és irodalom
Bánáti István egyéni megbeszélés alapján igazgató
Biró Barbara kedd 1. évfolyamfelelős 8.évfolyam
Boka Hajnal kedd 3. fizika
Cseke Lajosné egyéni megbeszélés alapján fejlesztő pedagógus
Cserven Irén hétfő 1. könyvtáros, évfolyamfelelős 12.évfolyam
Demeter-Rónai Fatime hétfő 3. angol nyelv
Dudásné Kass Mária egyéni megbeszélés alapján történelem;erkölcstan; ig.helyettes
Dunayné Limbek Andrea kedd 5. kémia; biológia
Fóth Gábor péntek 4. rajz
Furján Orsolya kedd 3. biológia, kémia
Garainé Kádár Éva szerda 5. angol nyelv
Hargitay Annamária szerda 3. történelem;  magyar nyelv és irodalom
Hetzl Andrea egyéni megbeszélés alapján biológia, kémia,ig.helyettes
Illés Áron szerda 3. rajz
Jász Borbála csütörtök 5. filozófia
Juhász Éva kedd 5. tanító 4.z
Kalocsai Orsolya hétfő 1. évfolyamfelelős 10. évfolyam
Kissné Part Györgyi kedd 4. testnevelés
Krupanicsné Nagy Katalin péntek 4. angol nyelv
Kulcsár Ella hétfő 2. matematika
Mészáros László hétfő 5. testnevelés
Molnár Andrea kedd 3. tanító 2.z
Molnár Lászlóné szerda 4. magyar nyelv és irodalom
Nagy Gabriella péntek 4. angol nyelv
Nagy Tiborné kedd 2. tanító 3.z
Nagy-Tóth Mariann csütörtök 5. matematika
Nyírő Csilla szerda 4. német nyelv
Nyőgér Róbert hétfő 6. magyar nyelv és irodalom
Orbánné Molnár Enikő hétfő 5. technika
Páricska Zoltán szerda 6. földrajz, évfolyamfelelős
Percsy Éva kedd 6. évfolyamfelelős 11.évfolyam
Perlikné Dallos Gabriella  hétfő 5. tanító 2.z.
Phur Adrienn szerda 4. testnevelő
Pluhár István kedd 1. földrajz, évfolyamfelelős 7.évfolyam
Rózsáné Illés Orsolya hétfő 3. német nyelv
Sáfrán Ferencné hétfő 4. testnevelés; 6.z osztályfőnöke
Schmercz Zoltán hétfő 3. matematika, osztályfőnök 5.z.
Soha József  kedd 6. évfolyamfelelős 9. évfolyamfelelős
Sólyom Krisztina kedd 4. német nyelv
Stimecz András hétfő 5. ének-zene
Stimecz Edina szerda 3. ének-zene
Szerencsy Nóra kedd 6. természetismeret
Szűcs Luca szerda 6. tanító 3.z.
Tarlós Ágnes hétfő 3. testnevelés
Tóth Rozália hétfő 3. tanító 1.z, magyar irodalom 5.z és 6.z
Ugron Ábel csütörtök 4. történelem
Uzsoky Petrónia hétfő 2. tanító 4.z















Csengetési rend:




1. óra
8:00 -8:45
2. óra
9:00 -9:45
3. óra
10:00 -10:45
4. óra
11:00 -11:45
5. óra
11:55 -12:45
6. óra
12:50 -13:35




Kérjük a kedves szülőket, hogy az egyéni fogadóórák előtt telefonon egyeztessenek a szaktanárral!



































































































































































Biológia Ének Fizika Földrajz
Kémia Matematika Történelem Irodalom
Angol Német Francia Informatika
Testnevelés Társadalomismeret

Elektronikus ellenőrzőkönyv

1. évfolyam 2. évfolyam 3. évfolyam 4. évfolyam
5. évfolyam 6. évfolyam 7. évfolyam 8. évfolyam
9. évfolyam 10. évfolyam 11. évfolyam 12. évfolyam

Ökoiskola

Felvételi információs központ

Iskolai étkezés